Yönetim Kurulu’nun 2021 yılı 2. Değerlendirme Toplantısı

Şirket Yönetim Kurulu’nun 2021 yılı 2. Değerlendirme toplantısı 11.03.2021 günü, Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent ÇOBANOĞLU başkanlığında gerçekleştirilmiş olup, aşağıdaki gündem maddeleri görüşülmüştür.

Senkron,borsa,halka arz,istanbul borsa

Şirket Yönetim Kurulu’nun 2021 yılı 2. Değerlendirme toplantısı 11.03.2021 günü, Yönetim Kurulu Başkanımız Bülent ÇOBANOĞLU başkanlığında gerçekleştirilmiş olup, aşağıdaki gündem maddeleri görüşülmüştür.

 1. Senkron Bina Teknolojileri A.Ş. firması tarafından 2021 yılı ilk iki ayı içerisinde sözleşme imzalanmış ve 18.01.2021 tarihinde KAP yayını ile kamuya açıklanmış olan KARADAĞ-TİVAT LOTUS RESIDENCE EVLERİ projesinde, tarafımızdan tesis edilecek sistemlerle ve yurtdışı projesi olması nedeniyle projede görevlendirilecek taşeronların seçimi konusunda bilgi verilmiştir.
 2. İstanbul Proje Koordinasyon Birimi ihalesinden alınan 4 adet ilkokulda yapılacak sismik riskin azaltılması ve Acil durum hazırlık projesine (ISMEP) ait zayıf akım sistemlerinin temin ve tesisi konusunda bilgi verilmiştir.
  1. Siber Güvenlik konusunda işbirliği anlaşması yapılan ÇEKİNO firması ile savunma ve elektronik güvenlik konularında yazılım satışı gerçekleştirilmiştir. Bankaların ve Kamuya ait kurumların Siber Güvenlik konusunda ihtiyaçlarının belirlenmesi amaçlı sunum ve toplantı randevuları alınmaya başlanmıştır.
 3. Irak'da bu sene yapılacak olan Elektronik Güvenlik sistemleri entegrasyonu projesi ile ilgili yer görme daveti alınmış olup, proje ile ilgili keşif/metraj ve maliyet çalışmaları başlatılacaktır.
 4. Hakkari'de yapımı devam eden, Hakkari Üniversitesi Zeynel Bey yerleşkesi 2.etap merkezi birimleri binalarına ait sistemlerin montajlarına ve devreye alınmalarına başlanmıştır.
 5. Elazığ ilinde yapımı devam eden, 5.etap 281 konut, 7 dükkan ve 1 cami inşaatı tamamlanmakta olup sistem montajları ve devreye alınmalarına başlanmış olduğu bilgisi verilmiştir.
 6. Sakarya'da yapımı devam eden Serdivan Konakları'nın 1.Etap inşaat çalışmaları sonlandırılmakta olup, elektrik ve zayıf akım sistem montajlarına başlanmıştır.
 7. Ziraat Bankası kredi borçlarının tamamının kapatılmasını takiben diğer banka borçlarının ödenmesi ile ilgili mali plan Yönetim Kurulu’na sunulmuştur.
 8. Yenilenebilir Enerji konusunda önümüzdeki süreçte çalışılacak yurtdışı ve yurtiçi firmaların seçimi ve çalışılacak alanlar için sunum yapılmış ve fizibilite hazırlanmasına karar verilmiştir.
 9. InvestAZ Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile önümüzdeki süreçte yapılacak çalışmalar için iş programı oluşturulmuştur.