Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Metal Kapı & El Dedektörleri Patlayıcı & Narkotik Tespit Sistemleri & X-Işınlı Kontrol Cihazları

Metal Kapı & El Dedektörleri Patlayıcı & Narkotik Tespit Sistemleri & X-Işınlı Kontrol Cihazları

Metal Kapı & El Dedektörleri:

Korunacak bina veya mekanların girişlerindeki insan sirkülasyonun aksatılmadan ve aynı zamanda ulusal ve uluslararası bazda belirlenen güvenlik seviyelerinin sağlanması amacıyla kişi, çanta, bavul ve paket kontrolü için kullanılmaktadır.

Bu cihazlar, özel programları sayesinde iki veya daha fazla ters özellikli metalin, birbirinin sinyalini yok ederek algılanmasını önleyen “Masking Effect” girişimine karşı özel tasarımlı devreler ile her türlü metali doğru tespit etmekte ve aynı zamanda alarm seviyesi yüksek geçişleri, dijital kayıt cihazına bir kamera vasıtasıyla kaydederek veri tabanına almaktadırlar.

X-Işınlı Kontrol Sistemleri:

X-Işınlı Kontrol Cihazları, bina girişlerinde, paket, bavul, çanta ve diğer şekillerde tesise sokulması durumunda tehlike yaratacak, silah ve patlayıcı maddelerin tespiti ve bina güvenlik seviyesinin sağlanmasına yönelik olarak kullanılan cihazlardır.

X-Işınlı kontrol cihazlarının en önemli özelliği; organik bazlı patlayıcı maddeleri ön plana çıkartmakla birlikte, şüpheli bagaj alarmlarını sesli olarak bildirmekte ve aynı zamanda alarm seviyesi yüksek geçişleri dijital kayıt cihazına bir kamera vasıtasıyla kaydederek veri tabanına almaktadırlar.

Patlayıcı & Narkotik Tespit Sistemleri:

Havacılık güvenliği, gümrük kontrol noktaları, suç laboratuarları, hapishaneler ve güvenlik seviyesi yüksek tesislerde kullanılan, gizlenmiş olduğu bavullar, araçlar, kargolar ve her türlü konteynırda kaçak maddeleri tespit edebilen bu cihazlar, 3-8 saniye arasında verileri analiz edebilmekte, 40 çeşit uyuşturucu ve patlayıcı için kolayca programlanabilme özelliğine sahip tamamen otomatik analiz cihazlarıdır.