Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Yönetim Kurulu Başkan Mesajı

“Çözümde görev almayanlar, problemin bir parçası olurlar.”

Yönetim Kurulu Başkan Mesajı

20 yıl önce, geleceğe birlikte güvenle bakmak ve işinizin güvenliğini sağlamak için yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada yola çıkış amacımızı gerçekleştirdiğimizi ve sadece şirketimize değil sektöre de değer kattığımızı görmekten mutluluk duyuyorum. 

Yolculuğumuza başlarken kılavuzumuz Goethe’nin “Çözümde görev almayanlar, problemin bir parçası olurlar” sözüydü. Buradan hareketle öncelikle çözümlerimizi tek çatı altında topladık ve bizimle beraber bu yolda yürüyecek bir ekip oluşturarak, konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuzu kurduk.

Yenilikçilik, kurulduğumuz günden bu yana bizim en önemli yol göstericilerimizden biri oldu. Elektronik güvenlik sistemlerini yenilikçi teknolojiyle harmanlayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan hizmet ve çözümlere odaklandık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek; mühendislerimizle birlikte onlar için elektronik ürünler değil, kolaylıkla hayatlarına adapte edebilecekleri teknolojiler sunmayı hedefledik.

Kuruluşumuzdan bu yana, altında imzamız bulunan tüm projeleri kurumumuzun DNA’sına uygun olarak şekillendirmek için büyük bir özenle çalıştık. Kaliteden, ayrıntılara dikkat etmekten ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmekten asla taviz vermedik. Bu sayede ülkenin önde gelen bankalarından finans kuruluşuna, enerji santrallerinden holdinglere, mağaza zincirlerinden yaşam alanlarına kadar yüzlerce özel ve kamu kurumlarına verdiğimiz hizmetlerde mükemmelliği sağladık.

Bugün 20. yılımızı kutlarken tüm bu çalışmalarımızın hedeflerimizin de ötesinde sonuçlar verdiğini görmek ve elektronik güvenlik sistemleri sektörünün önde gelen  entegratör firmaları arasında yer almak beni çok gururlandırıyor. 20 yılda elektronik güvenlik sistemlerinde tercih edilen marka konumuna gelmemiz sektörümüzün gelişimi açısından da büyük önem taşıyor.

Şirketimizin bugün geldiği noktanın 20 yıl boyunca uzman mühendislerimiz, güçlü teknik kadromuz, ulusal ve uluslararası partnerlerimiz ve en önemlisi müşterilerimizle birlikte güçlü birer ekip olarak çalışmamızın sonucu olduğuna inanıyorum.

Yolculuğumuza başlarken kılavuzumuz Goethe’nin “Çözümde görev almayanlar, problemin bir parçası olurlar”
sözüydü.

20. yılımızı kutlarken, bu sürede yaptıklarımızın bundan sonraki hedeflerimizi gerçekleştirmek konusunda bize güç verdiğini belirtiyor, müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve hissedarlarımıza bize duydukları güven için teşekkürlerimi sunuyorum.

Nice başarı dolu 20 yılları birlikte kutlamak dileğiyle…

Bülent Çobanoğlu

Yönetim Kurulu Başkanı