Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Siemens Building Technologies

Uluslararası işbirliklerimizle gücümüze güç katıyoruz.

Siemens Building Technologies

Nisan 2015’den itibaren Senkron ile Siemens Bina Teknolojileri arasında yapılan anlaşma kapsamında A sınıfı çözüm ortağı (partner) olarak çalışmaya başladığımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Projelerimizde müşterilerimize sunduğumuz Siemens Yangın Algılama Sistemleri ile her sektörde ve her farklı uygulamada başarı ile sonuç alıyoruz.

Siemens Yangın Algılama Sistemleri hızlı ve hatasız yangın algılaması, alarm sinyalizasyonu, sistemin sevk ve idaresi ile rakiplerine göre büyük üstünlük sağlamaktadır. Bunun müşterilerimiz için anlamı; can ve mal emniyetimizin korunması için maksimum güvenliktir.

Siemens Yangın Algılama panelleri en son teknoloji ile yüksek güvenlik standartlarını kombine etmektedirler. Yangın dedektörleri Akıllı Algılama Teknolojileri sayesinde hızlı ve hatasız güvenilirlik sağlarlar. Çevresel cihazlar daha özel dedektörler ile güvenliği arttır ve riski en yüksek mekanlardan evlere kadar pek çok değişik uygulamayı kapsarlar.

Senkron ve Siemens Bina Teknolojileri arasındaki partnerlik kapsamı dahilinde aşağıdaki ürünler ile projelendirme, cihaz temini, montaj ve devreye alma ile satış sonrası teknik destek hizmetlerini sunuyoruz.

Çalışma Konusu: Bina Teknolojileri Bölümü, Yangın Algılama ve İhbar Ürünleri Grubu ile Güvenlik, Kartlı Giriş ve CCTV Sistemleri