Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

1984 yılında başlanan uzun inşaat süreci tam olarak 2009 yılı Şubat ayında 6 adet ameliyathane ve 2 hasta katıyla hasta alımına başlanmıştır.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

1984 yılında başlanan uzun inşaat süreci tam olarak 2009 yılı Şubat ayında 6 adet ameliyathane ve 2 hasta katıyla hasta alımına başlanmıştır. 17 Aralık 2010 tarihinde 25 yıllık süreç tamamlanmış ve 130.000 m² kapalı ve 160.000²’lik açık alan olmak üzere 934 yatak kapasiteli hastane Konya ilinde hizmet sunmaktadır.
 

İHTİYAÇ VE TALEP:

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi için gelişen teknolojiye uygun hastane içine ve dışına güvenlik amaçlı kamera izleme ve kayıt sistemlerinin kurulumu, gerekli eğitimlerin temini ile sistemin efektif kullanımının sağlanması talebinde bulunulmuştur.
 

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

85 adet sabit 3 megapixel kamera ile 3 adet hareketli dome kamera kullanılarak gerçekleştirilen proje ile hastanenin yoğun insan geçiş ve bekleme alanlarının öncelikli güvenliği sağlanmıştır.
3 ay kayıt saklanması için hastane tarafından storage sağlanmış ve tümü yazılım üzerinden kontrol edilebilen esnek bir yapı kurulmuştur.