Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Senkron Kariyer

Senkron ailesi, geleceğe güvenle bakabilmenin ve Senkron'lu olmanın mutlu ayrıcalığını yaşamaktadır.

Senkron Kariyer

Elektronik güvenlik alanında müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ve bu konuda çözüm ortağınız olacak şekilde yapılanmış, profesyonel hizmet ve çözüm sunan Senkron güvenliğinizi daha yükseğe taşımak için çalışmaktadır.

Tüm başvuruların aynı şartlarda değerlendirilmesi için, CV'nizde belirtilen bilgilere göre, aşağıdaki İş Başvuru Formu'nu indirerek alanları el yazınızla doldurup tarafımıza elden, mail, kargo veya posta yolu ile iletiniz.

İş Başvuru Formu

İletişim Formu

Bilgi edinmek, teklif, şikayet veya öneride bulunmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun. * İşaretli olan alanlar zorunludur. Bilgi işlem merkezimiz sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.Yönetim Kurulu Başkanı Mesajı

Bizim güvenlik anlayışımız hayata bakışımızdır. 1997’den beri geleceğe güvenle bakarak, tüm enerjimizi işinizin güvenliğine adadık.

Yolculuğumuza başlarken kılavuzumuz Goethe’nin “Çözümde görev almayanlar, problemin bir parçası olurlar” sözüydü. Buradan hareketle öncelikle çözümlerimizi tek çatı altında topladık ve bizimle beraber bu yolda yürüyecek bir ekip oluşturarak, konusunda uzman mühendis ve teknisyenlerden oluşan teknik kadromuzu kurduk...YAZININ DEVAMI