Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Kapalı Devre TV Sistemleri, Video Analitik Çözümleri ve Video Yönetim Yazılımları

Video Yönetimi Yazılımı, Kapalı devre TV Sistemlerinin tamamını yönetmekte kullanabilen çok yönlü bir yazılımdır. Ağda herhangi bir yerden, uzaktan, düşük bant genişlikli WAN bağlantısı ile dahi ulaşılabilen bir çözüm olmasının yanında aynı zamanda, Yangın alarm ve kartlı geçiş sistemlerinin yanı sıra ATM ve POS terminalleri de dahil diğer tüm güvenlik altyapılarıyla arabirim i

Kapalı Devre TV Sistemleri, Video Analitik Çözümleri ve Video Yönetim Yazılımları

Ölçeklendirilebilir, kullanıcı dostu GUI (Grafiksel Kullanıcı Arayüzü) ile birden fazla uzak istasyondan alınan görüntüler tek bilgisayardan (uzaktan izleme ve yönetim istasyonu) görüntülenebilir; böylece güvenlik yöneticileri, WAN bağlantılı uzak istasyonlar üzerinden dahi çeşitli konumları eşzamanlı olarak izleyebilir.

Sistem, alarmlara yanıt verecek, daha yüksek kalitede kayıt yapacak ve görüntü veya mesajları doğrudan güvenlik personeline gönderecek şekilde programlanabilmektedir. Grafik zaman kontrolü kullanan arama ve gezinme işlevleri sayesinde kayıttan izleme oldukça kolaydır. Farklı istasyonlardan farklı kayıtları aynı anda ve tek bir arabirimde senkronize edilmiş biçimde izlenebilmektedir. Kayıtlar güvenli bir şekilde arşivlenebilir ve video klip olarak alınabilir, ayrıca harici disk dizileri ve sınır tanımaksızın NAS (Ağa Bağlı Depolama Alanı) gibi çeşitli depolama aygıtları üzerine yedeklenebilmektedir.