Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Doğa Koleji

Türkiye’ de eğitim sektöründe iz bırakan Fethi Şimşek; Doğa Koleji’ni 2002 yılında kurduğunda, demokrasi kültürüne ve özgürlüğe olan inancı ile sağlıklı ve özgüvenli gelişimini sağlamıştır.

Doğa Koleji

Türkiye’ de eğitim  sektöründe iz bırakan Fethi Şimşek;  Doğa Koleji’ni 2002 yılında kurduğunda,  demokrasi kültürüne ve özgürlüğe olan  inancı ile  sağlıklı ve özgüvenli gelişimini sağlamıştır.  2008 yılında Türkiye’nin birçok ilinde kampüs açarken,  2013 yılında sadece İstanbul’da 13 yeni kampüsle Türkiye genelinde 85 eğitim noktası oluşturmuştur. Doğa Koleji ayrıcalıklı eğitimini 100’den fazla kampüsle tüm Türkiye’ye ulaştırmayı hedeflemektedir.


İHTİYAÇ VE TALEP:

Özel eğitim alanında hizmet veren Doğa Koleji, okullarının izlemesini yapabilmek için IP Kamera Sistemi ihtiyacı doğmuş ve bununla birlikte yeni açılacak okulların şantiyelerinin takibini sağlayabilmek için de IP Kamera Sistemi talebinde bulunulmuştur.
 

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

Türkiye’de özel eğitim alanında kurumsal bir yapıya sahip olan Doğa Kolejleri, 2013 yılında okullarının dış alan izlemesini IP Kameralar kullanarak çözüm projesine karar vermiştir. Bu projede Türkiye’deki tüm okullarında Senkron Güvenlik’in sunduğu IP Kamera Sistemiyle öğrencilerinin ve kurumların güvenliği en üst seviyede sağlanmaktadır.
Doğa Koleji’ne ait güvenlik sistemlerinin profesyonel bakım hizmetleri Senkron tarafından yapılmaktadır.  Yeni açılacak okullarının şantiyelerine de IP Kamera Sistemi kurulumu yapılarak inşaatlarının anlık görüntülerini sağlıklı bir şekilde izleme imkanı kazandırılmıştır. Böylelikle IP Kamera Sistemiyle öğrencilerin ve okulların güvenliği en üst seviyede sağlanmaktadır.