Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Video Interkom Sistemleri

Video Interkom Sistemleri, giriş güvenliği temin edilecek mekanlarda yapılarda ve set halinde kullanılabildiği gibi çoğunlukla mekanın yapıların girişleri ve mekanda bulunan konfirmasyonu sağlayacak ve kullanıcıların yapısı ihtiyaç ve sayısına göre; alt yapının analog, veya dijital veya IP olmasına göre farklılıklar içerecek şekilde dizayn edilirler.

Video Interkom Sistemleri

Video Interkom Sistemleri, giriş güvenliği temin edilecek mekanlarda yapılarda ve set halinde kullanılabildiği gibi çoğunlukla mekanın yapıların girişleri ve mekanda bulunan konfirmasyonu sağlayacak ve kullanıcıların yapısı ihtiyaç ve sayısına göre; alt yapının analog, veya dijital veya IP olmasına göre farklılıklar içerecek şekilde dizayn edilirler. Yapılan sistem konfigürasyonuna göre; evlerde ziyaretçi ile ev sahibi arasında, apartmanlarda daire sakinleri, görevli ve ziyaretçi arasında, sitelerde daire sakinleri, güvenlik ve ziyaretçi arasındaki iletişimi; seçeneklere ve bütçeye bağlı olarak projelendirilmektedir.

Günümüz teknolojisi ile son yıllarda revaçta olan IP alt yapıya sahip diafon sistemleri kolay kurulum, düşük maliyet ve üstün özellikleri ile tercih sebebi olmaya başlamıştır.

Yeni IP teknolojisi ile birlikte artık İnterkom sistemleri temel düzeyde olan duman dedektörü, hareket sensörü, asansör çağırma vb. ev/bina otomasyon ve alarm sistemi işlevlerini de yerine getirebilmektedir.