Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Martı İstanbul Hotel

Martı Grubu’nun temelleri 1967 de atılarak kurulmuştur. Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort Otel, 33 yatakla hizmet vermeye başlamıştır. Martı Resort Otel, bugün 560 yatak kapasitesi ile beş yıldızlı otel statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir.

Martı İstanbul Hotel

Martı Grubu’nun temelleri 1967 de atılarak kurulmuştur. Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort Otel, 33 yatakla hizmet vermeye başlamıştır. Martı Resort Otel, bugün 560 yatak kapasitesi ile beş yıldızlı otel statüsünde hizmet vermeye devam etmektedir. 2010 ‘da Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı halka arz edilmiştir. Martı GYO, 16 –  17 Eylül tarihlerindeki talep toplama ile 24 Eylül 2010 tarihinde IMKB’de işlem görmeye ve 2012’de ise Taksim’deki Martı İstanbul Hotel 270 odası ile hizmet vermeye başlamıştır.
 

İHTİYAÇ VE TALEP:

Proje, müşteri memnuniyetinin maksimum seviyede sağlandığı bir ortamda 70 adet IP Kamera, özel monitörler ile kurgulanmış güvenlik odası ve akıllı sistemleri ile donatılmış kral dairesi alt yapısından, kurgulanmasına, mühendisliğinden devreye alınması kısa bir sürede tamamlanarak teslim edilmiştir.
 

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

Uluslararası alanda tanınan iç mimar Zeynep Fadıllıoğlu tarafından tasarlanan, İstanbul Taksim’de yeni bir otel projesi olan Martı İstanbul Hotel, 11 katlı, 270 lüks odadan oluşmaktadır. Ziyaret eden misafirlerin göz zevkini bozmayan, rahatsız etmeyen IP güvenlik kameraları her katta kör nokta bırakılmaksızın tasarlanarak müşterimizin beklentisi üst seviyede sağlanmıştır.
Martı İstanbul Hotel hareketliliğin yüksek ve kişi yoğunluğunun fazla olduğu bir lokasyon da yer aldığı için yüksek güvenlik sistemleriyle koruma altına alınmıştır.  Yüksek çözünürlüklü ve gece görüşlü IP Kameraların yardımı ile iç ve dış ortamdaki tüm görüntü kareleri saniyede 12 kare yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekerek kayıt altında tutulmaktadır.