Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Shaya Mağazacılık / Hazır Giyim

Shaya Mağazacılık; Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu’nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur.

Shaya Mağazacılık / Hazır Giyim

Shaya 2002 yılında, Kuveyt merkezli Alshaya Grubu’nun Türkiye yatırımı olarak kurulmuştur. Bugün, Moda- Hazır Giyim,  Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye’de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Claire’s, Coast, Debenhams, Dorothy Perkins, Evans, Miss Selfridge, Topshop, Topman, The Body Shop, Victoria’s Secret, Victoria’s Secret Beauty and Accessories ve Warehouse Türkiye’de Shaya tarafından temsil edilen markalardır.

İHTİYAÇ VE TALEP:

Shaya yetkilileri tarafından; mağazacılık sektöründeki mağazalarında yaşanabilecek hırsızlık olaylarını zamanında algılamak ve tespit etmek için, Hırsız İhbar ve Kapalı Devre TV, oluşabilecek yangının zamanında algılanması için ise Yangın İhbar tasarımı ve uygulaması talep edilmiştir.

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

Dünya’da lider konumda bulunan ve geniş bir ağa sahip olan Shaya grubunun Türkiye genelindeki tüm mağazalarının Elektronik Güvenlik Sistemlerinin projelendirilmesi, montaj, devreye alma tarafımızca yapılmakta ve servis hizmetleri tarafımızca verilmektedir. Shaya Mağazacılık’ ta 30 günlük kayıt kapasitesine sahip ve merkezden uzaktan erişim yapılabilmektedir.