Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Turnike ve Yüksek Güvenlikli Tam Boy Kabinler

Turnike ve Yüksek Güvenlikli Tam Boy Kabinler

Turnike:

Elektronik güvenlik sistemlerinden biri olan Geçiş Kontrol Sistemleriyle kullanılmaktadır. Turnike Sistemleri dahili ve harici alanlarda kullanılabilmekte orta ve yüksek düzeyde kontrollü geçişler sağlamaktadır. Yüksek yoğunlukta giriş/ çıkış yapılan kapılara haiz; bankalar, iş yerleri, fabrikalar, toplu taşıma istasyonları kullanım yerleri arasındadır.

Elektronik Güvenlik Sistemlerinden biri olan Geçiş Kontrol Sistemlerinin vazgeçilmez parçası olan ve Turnikeler genel başlığı altında pek çok üründen oluşan bu cihazlar, birden fazla amaca uygun olarak, binalarda müşteri tarafından talep edilen işletme senaryosuna, firmamız mühendisleri tarafından tespit edilen risk analizine göre tasarlanmakta ve optimum cihaz konfigürasyonu ile anahtar teslim çözümlerle uygulanmaktadır.

Yüksek Güvenlikli Tam Boy Kabin:

Yüksek Güvenlikli Tam Boy Kabinler; bilgi işlem merkezleri, bankaların kıymetli arşiv ve kasa daireleri, kredi kartı basım ve saklama merkezleri, AR-GE departmanları, enerji üretim tesislerinin kontrol odaları, askeri tesis ve arşivler, havalimanı uçuş kontrol merkezleri, sistem odaları, datacenter, önemli arşiv odaları gibi yüksek güvenlik öngörülen mekanların giriş ve çıkışında kullanılabilmektedir.

Özellikle maksimum güvenlik girişleri için öngörülen Yüksek Güvenlikli Tam Boy Kabinlerde, kişi tüpe giriş yapmadan önce kartlı geçiş sistemine kartını okutur, metal kapı dedektörü ile tüpe giren kişinin silah taraması yapılır, dijital kamera veya biometrik sensörler ile kişinin veri tabanından kimlik bilgileri taranır, aynı anda zemindeki basınçlı taban ile kişinin ağırlığı ölçülür ve giriş bilgileri kontrol edilir ve onaylanarak kişinin mekana girişi sağlanır.