Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Bina Otomasyon Sistemleri

Bina Otomasyon Sistemleri

İnsan hayatını kolaylaştırmak için yapılan çalışmalar bina sistemlerinde her geçen gün karşımıza çıkan yeni teknolojilerle bir kez daha yaşam kalitesinin ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor.

İhtiyacımız olan bu kaliteyi arttırmak, bina otomasyonu kullanarak mümkün hale geliyor. Bu teknolojinin daha kolay ve etkin kullanılabilmesini sağlayacak doğru entegratör seçimi de önem kazanıyor.

Bina otomasyonunda kolay yönetim, düşük maliyet felsefesi ile hareket edilerek mükemmel sonuçlara ulaşmanın mümkün olmasının yanında, üretkenliği arttırmak, bina ömrünü uzatmak ve bunlar için tüm ekipman ve aktivitelerle ilerleyen teknolojiye daha kolay uyum sağlanabiliyor.

Bugün ve gelecekte ihtiyaçlarımızı karşılayacak mantıklı bir yatırım olan bina otomasyonu akıllı, esnek ve özelleştirilebilir olması ile can güvenliğinizi tehdit eden olaylara tek bir merkezden daha çok bilgiyle, daha hızlı tepki verme gücü sağlar. Diğer bir deyişle sizi, ailenizi, çalışanlarınızı, binanızı, mal varlığınızı özetle tüm değerlerinizi korur.

Tüm bina fonksiyonları için yazılım tabanlı çözümler sunmakta, tüm bina sistemleri için donanım ve yazılım bileşenleri ile entegre otomasyon kavramı düşük mühendislik maliyetleri ile maksimum esneklik sağlamaktadır.

Senkron Güvenlik, Kapalı Devre TV Sistemi, Geçiş Kontrol Sistemi, Yangın Alarm Sistemi vb. tüm elektronik güvenlik sistemlerinin yanı sıra Bina Otomasyonu için de bilgi ve birikimi geçirebilecek HVAC çözümlerini optimize edebilecek uzman bir çözüm ortağıdır.

Senkron Güvenlik, sahip olduğu bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile komple çözüm sunarak siz müşterilerimiz ve sahip olduğunuz tüm değerleri korumak için “güvende hissettiğiniz her yerde” olmaya devam edecektir.