Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan YKB; 1944 yılında Türkiye’ de temelde bireylerin daha uygun şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamaya yönelik, perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan YKB; 1944 yılında Türkiye’ de temelde bireylerin daha uygun şartlarda konut sahibi olmalarını sağlamaya yönelik, perakende bankacılık odaklı ilk ulusal çaplı özel bankası olarak Kazım Taşkent tarafından kurulmuştur. Büyük orandaki hissesi, 2005 yılında Koç Holding bünyesindeki Koç Finansal Hizmetlere satılmıştır. 2006  yılında Koçbank ile yasal birleşmesi gerçekleşmiştir.

İHTİYAÇ VE TALEP:

Güvenlik Müdürlüğü tarafından; Genel Müdürlük, Bankacılık Üssü, Data Center ve tüm bölge müdürlük binaları için; güvenlik odasından erişim yapılarak sevk ve idare edilen Kartlı Geçiş Sistemi tasarımı, uygulaması ve sistem devamının sağlanması amacıyla servis hizmeti talep edilmiştir.

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

YKB bünyesindeki tüm yönetim bina giriş/çıkışlarının tek bir merkezden sevk ve idare edilmesi ve bina güvenliğinin kontrollü yapılması tarafımızca sağlanmıştır.
Tüm bankacılık işlemlerinin gerçekleştirildiği Data Center Binasındaki, verilerin güvenlik altına alınarak takip edilmesi için, tarafımızca projelendirilen, kurulumu ve devreye alınması sağlanan Kapalı Devre TV Sistemi ve Kartlı Geçiş Sisteminin diğer binaların da bağlı olduğu güvenlik merkezinden sevk ve idare edilmesi sağlanmıştır.