Senkron Kurumsal Katalog, Senkronize, Dergi

Doğuş Otomotiv

2014 yılında 20’nci kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir.

Doğuş Otomotiv

2014 yılında 20’nci kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir.

Binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında, her biri kendi sektörünün lideri konumundaki 14 uluslararası markanın temsilcisi olan Doğuş Otomotiv,  bireysel ve kurumsal müşterilerine Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç, Scania, Krone ve Meiller markalarından ve bu markaların 80’i aşkın modelinden oluşan geniş bir ürün portföyü sunmaktadır.

Doğuş Otomotiv;  finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm ve servis, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’nun bir üyesidir.
 

İHTİYAÇ VE TALEP:

Doğuş Otomotiv çalışanlarının ve müşterilerinin güvenliğini sağlamanın yanı sıra araçların korunması ve olabilecek anlaşmazlıkların kayıt altına alınmasını sağlayacak elektronik güvenlik çözümleri talep edilmiştir.
 

SİSTEM TASARIMI VE ÇÖZÜM:

10 yılı aşkın süredir kullanılan sistemlerimiz periyodik bakımları yapılarak müşterimizin güvenlik ihtiyaçları ve talepleri en üst seviyede sürdürülmektedir. Katma değer yaratan güvenlik sistemleri sayesinde yatırım maliyetleri en aza indirilerek sistemin sağladığı avantajlarla tasarruf elde edilmektedir.
Müşteri memnuniyetinin sağlanması noktasında Kapalı Devre TV Sistemi çözümleri ile güvenlikle ilgili olan tüm verilerin izlenmesi kolaylaştırılarak müşterimizin müşterilerine olan sorumluluğuna katkı sağlayan hizmetler sunulmaktadır.