Turkcell Global Bilgi

Global Bilgi Pazarlama Danışma ve Çağrı Hizmetleri A.Ş. olarak her birinde 100 ile 2.000 çalışanımızn görev yaptığı toplam 11 lokasyonumuzun Güvenlik Sistemleri ihtiyacı Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

Senkron,borsa,halka arz,istanbul borsa Global Bilgi Pazarlama Danışma ve Çağrı Hizmetleri A.Ş. olarak her birinde 100 ile 2.000 çalışanımızn görev yaptığı toplam 11 lokasyonumuzun Güvenlik Sistemleri ihtiyacı Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

Can ve mal güvenliğimizin sağlanmasında önem taşıyan bu sistemlerin kurulum ve bakımlarında sergilenen ciddi ve profesyonel yaklaşım, Yasa, Yönetmelikler ve Şirket Prosedürlerimiz paralelinde yürütülen mükemmel hizmet anlayışı Senkron Güvenlik Şirketinin en güçlü yönüdür.

Kendi çalışanlarının eğitimlerinin güncel ve üst düzeyde olması için uygulamalı eğitimler vermektedir.
Senkron Güvenlik’in personel seçiminde gösterdiği itina herhangi bir nedenle oluşan değişim veya artırım ihtiyacında da aynı kaliteyi koruyarak devamlılık göstermektedir.

Senkron Güvenlik Şirketinin ilkelerini, prensiplerini, yaklaşımını üzerinde taşıyan tüm çalışanlarının olaylara müdahale hızı ve ekli bakımından bugüne kadar hiçbir sorun yaşanmamıştır.

Yatırımcı ve Yöneticinin Güvenlik Sistemleri Hizmet Kalite endişesini asgari seviyeye indirmek için süreçleri mükemmel yöneten, sözleşme esaslarına % 100 uyan, dürüst, samimi, iyi niyetli, yapılamayacakları vaat etmeyen,  vaat edileni mutlaka yapan, Güvenlik Sistemleri sektörünün 3 ana prosesi olan Eleman temin, eğitim ve zamanında müdahale proseslerini mükemmel yöneten, bir kuruluş olan Senkron Güvenlik’in her projede aynı başarılı çizgiyi sürdüreceğine içtenlikle inanıyorum.
 
Aytekin GÜRŞİMŞİR
Global Bilgi A.Ş.
Güvenlik Birim Yöneticisi