Garanti Bankası

Senkron ile 1997 yılında bir tek şubeyle başlayan birlikteliğimiz, geçen 16 yıl içerisinde Garanti Bankası’nın tüm görev alanlarını kapsayan dev bir yapıya ulaştı.

Senkron,borsa,halka arz,istanbul borsa Senkron ile 1997 yılında bir tek şubeyle başlayan birlikteliğimiz, geçen 16 yıl içerisinde Garanti Bankası’nın tüm görev alanlarını kapsayan dev bir yapıya ulaştı.

Hayalimiz; bankanın tüm bina, şube ve ATM lerinin alarm bilgileri ile görüntülerini gerçek zamanlı olarak kuracağımız bir Güvenlik Merkezinden izlemekti ve bugün sonunda yaklaşık 3500 aboneli, çağımızın en son teknolojisi ile donatılmış ve kusursuz çalışan bir sisteme ulaşarak hayalimiz gerçekleşti.

Bu yolculuğa başlarken şanssızlığımız, ülkemizde benzer finans kurumlarında örnek alacak hiçbir yapının bulunmamasıydı. Bu nedenle Senkron ile birlikte hedefimizi en yükseğe koyarak, birlikte bilgi, saygı ve güvene dayanan bir ilişki ile bankacılık ve finans sektöründe sadece ülkemize özgü standart bir elektronik güvenlik yapılanmasının öncüsü olduk.

Kimi zaman sakin, kimi zaman telaşlı bir çaba ile bir şeyleri yetiştirmek ama her zaman en doğrusunu yapabilmek amacı ile ortaya konulan performansla, Garanti Bankası’nın 1997 yılında başlayan yeniden yapılanma yolculuğunda,  ben şahsen Senkron’  u bir şans olarak değerlendiriyor ve birliktelikte en önemli girdinin de güvenmek olduğunu vurgulamak istiyorum.
Ülkemizin lider firmaları arasında,   en önemli aktör olduğunu değerlendirdiğim Senkron’a bu yolculuğunda tüm kalbim ile başarılı ve saygın bir gelecek diliyorum.

Selçuk Özkayrım
GARANTİ BANKASI GÜVENLİK MÜDÜRÜ