Strasbourg Türk Misyon Binaları Projesi

Strasbourg Türk Misyon Binaları Parc de l'Orangerie'nin karşısında, kanal kıyısındaki bir arsada yer almaktadır. Kompleks konsolosluk ofisleri, konsolosluk hizmet binası, konsolos rezidansı ile Avrupa Konseyi Daimi Temsilciliği binalarından oluşuyor ve 44.000 m2 yapılı alana sahip.

Senkron,borsa,halka arz,istanbul borsa Strasbourg Türk Misyon Binaları Parc de l'Orangerie'nin karşısında, kanal kıyısındaki bir arsada yer almaktadır. Kompleks konsolosluk ofisleri, konsolosluk hizmet binası, konsolos rezidansı ile Avrupa Konseyi Daimi Temsilciliği binalarından oluşuyor ve 44.000 m2 yapılı alana sahip. Kanal kenarına sıralanan rezidans, konsolosluk ve temsilcilik yapıları bir kaide üzerinde yer alıyorlar. Bu projede Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş tarafından uygulanan sistemler;
CCTV Sistemi
Yangın Algılama Sistemi
Hırsız İhbar Sistemi
Kartlı Geçiş Sistemi
Güvenlik İnterkom Sistemi
Projeksiyon Sistemi
Acil Anons ve Seslendirme Sistemi
Sıra Çağrı Sistemi
Vezne Interkom Sistemi
Yaya Geçiş Kontrol Sistemi
Çevre Güvenlik Sistemi
Araç Geçiş Kontrol Sistemi
IP Video Interkom Sistemi
Çalışmalar devam etmekte olup, belirtilen tüm sistemlerin uygulamasının yanı sıra HVAC (Bina Otomasyon Sistemi ) danışmanlığı hizmeti de Senkron Güvenlik ve İletişim Sistemleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.