5 Yeni Bölgede Satış Başladı

Siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza güvenlik alanında A’dan Z’ye hizmet sunan Senkron, bu hizmetlerinin eş zamanlı ve sürdürülebilir olması adına bölge satış ofisleri açılışları projesini hayata geçirdi.

Senkron,borsa,halka arz,istanbul borsa Siz değerli müşterilerimize ve dostlarımıza güvenlik alanında A’dan Z’ye hizmet sunan  Senkron, bu hizmetlerinin eş zamanlı ve sürdürülebilir olması adına bölge satış ofisleri açılışları projesini hayata geçirdi.

Var oldukları bölgelerin gereksinimlerine hızlı cevap verebilmek, mevcut projeleri takip edebilmek ve ilgililerle daha yakın ilişkiler içerisinde olabilmek için oluşturulan kadrolarımız açılan yeni ofislerinde faaliyetlerine başladılar.

Zincirimize eklediğimiz 5 yeni halkamızla sizlere vereceğimiz hizmetleri daha da sağlamlaştırmayı hedefledik.
Bölgelerimizde bulunan her biri konusunda uzman, sektörümüzde kendini geliştirmiş kadrolarımızla sizlere hak ettiğiniz hizmeti verebilmek bu projeyi doğuran en önemli faktördü.

Planlama, kaynak sağlama ve kurulum aşamaları 2015 yılının Haziran-Kasım ayları arasında rekor bir sürede tamamlandı.
Sizlerin desteğiyle sahip olduğumuz başarımız ve daima yukarı ivme gösteren grafiğimizi bölge satış ofislerimizle destekleyebileceğimize inanıyor, kendimizi daha da geliştirebilmek için bu konuda sizlerden gelecek talep ve önerileri önemseyeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Organizasyonel yapımıza yapacağımız ilaveleri ve yeni süreçleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
Sizleri güvende hissettirebileceğimiz mümkün olan her yerde buluşmak dileğiyle…